Q-Zone RPG Server
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Q-Zone RPG Server

Radio ZU


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Cerere Admin Octavian

2 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Cerere Admin Octavian Empty Cerere Admin Octavian Mier Dec 24, 2014 11:26 am

Octavian


Incepator SA:MP

Username (Server):Octavian
Varsta / data nasterii (reala):Am frumoasa varsta de 14 ani .
Ocupatia (viata de zi cu zi):In momentul de fata , sunt un elev. Dar munca de elev nu e una usoara daca esti inscris la cel mai bun colegiu din oras , la care trebuie sa te pregatesti , prin urmare ajungang un om cu nenumarate cunostine .Cu alte cuvinte , ocupatia mea pana la varsta de 18 ani este scoala , ulterior factultatea .
Domiciliul (Oras,Judet,Tara):Timisoara , Timis , Romania
De cand jucati pe server-ul nostru? :Petrec timpul pe aceasta minunata comunitate  de aproximativ 10 zile .
De unde ati auzit de acest server?:Am auzit de acest derver de la bunul meu prieten KillerMachine.
Timpul alocat samp-ului zilnic: Cum spuneam si mai sus , in timpul scolii sunt ocupat , dar si atunci  petrec minim 1 ora pe samp . Dar dincolo de acest lucru , in vacante sunt  activ destul de mult ( APROXIMATIV 2-3 ore ) .
Credeti ca sunteti in stare sa aduceti noi jucatori?:Parerea mea este ca ma voi descurca sa aduc playeri facand reclama pe paginia FaceBook si pe servere.De asemenea , mai am cativa prieteni doritori de SA:MP .
Daca da, cam cati : Eu cred ca voi aduce 100% cel putin 5 jucatori destul de activi si ulterior , vom vedea ce rezultat va avea reclama .
Cateva cuvinte despre dumneavoastra :Ma numesc Octavian si am minunata varsta de 14 ani , o varsta a pubertatii .Pasiunile mele se afla in categorii variate , dar ceea ce imi place cel mai mult sa fac este sa citesc , sa invat pentru a deveni cineva in viata , sa joc tennis .De asemenea , ador sa pescuisesc . In vacanta de vara , mereu merg la bunicii mei dintr-un sat apropiat sa pescuiesc . In concluzie , nu pot spune ca nu imi place sa ma joc pe calculator , pentru ca nu as fi un copil " normal " . Si da , ador sa ma joc pe calculator  !
Cum reactionati atunci cand sunteti suprasolicitat ? :Cand sunt suprasolicitat , obisnuiesc sa ma organizez in asa fel incat , totul sa iasa perfect. Cand am ceva de facut si mai apar si altele , atunci ma concentrez pe ce fac , iar apoi trec la celelalte , in final , totul iesind bine .
Motivul pentru care doriti Admin ( Minim 50 de cuvinte ): In primul rand , doresc sa devin admin pentru ca , in opinia mea , Stafful este cea mai serioasa " factiune " , care trebuie tratata cu respect si cu maxima seriozitate.
In al doilea rand , eu NU sunt ca alti admini ( Inafara de Owneri si Co-ownerul KillerMachine , care se descurca cu totii exceptional ) si ma refer la atitudine , capacitatea de a scrie corect din punct de vedere gramatical , abuzul de comenzi care este foarte des intalnit la admini , chiar si la unii de pe acest server .
In al treilea rand , eu NU fac discriminari , de asemenea , ceea ce unii admini o fac .
Un alt fapt pentru care doresc sa intru in Staff este pentru ca doresc ca jucatorii serverului sa nu incalce majoritatea regulilor si sa fie fericiti , normal .
In concluzie , pentru mine Stafful este cel mai important lucru de pe server , din care doresc sa fac parte si eu pentru ca stiu ca sunt capabil .

PS : : Multumesc celui care mi-a acordat putin timp si mi-a citit aceaste cerere de admin.
O zi buna si Sarbatori Fericite !

2Cerere Admin Octavian Empty Re: Cerere Admin Octavian Mier Dec 24, 2014 1:16 pm

xAlin


Admin

Admin nu se da!!

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum