Q-Zone RPG Server
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Q-Zone RPG Server

Radio ZU


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Lider Yakuza

3 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Lider Yakuza Empty Lider Yakuza Vin Dec 26, 2014 9:59 pm

TheShadow


Incepator SA:MP

Nick :TheShadow
Level :1
Vechime pe server :NU sunt vechi.
Rang-uri precedente :6
Factiunea la care vrei sa fii lider :Yakuza
De ce doresti sa devii lider la aceasta factiune? (Min. 50 cuvinte) :Fiindca imi place in Yakuza
Indeplinesti cerintele minime? (Da/Nu):Da

2Lider Yakuza Empty Re: Lider Yakuza Sam Dec 27, 2014 9:14 am

CelFrumos


Incepator SA:MP

Nick :adytza232
Level :1
Vechime pe server :2 ani
Rang-uri precedente :6
Factiunea la care vrei sa fii lider :Yakuza
De ce doresti sa devii lider la aceasta factiune? (Min. 50 cuvinte) :Fiindca imi place in Yakuza
Indeplinesti cerintele minime? (Da/Nu):Da



Ultima editare efectuata de catre CelFrumos in Sam Dec 27, 2014 9:16 am, editata de 1 ori (Motiv : Primit)

3Lider Yakuza Empty Re: Lider Yakuza Lun Dec 29, 2014 7:39 pm

SoryN

SoryN
Avansat SA:MP

Nick : SoryN
Level :1, apropae 2.
Vechime pe server : Am câteva zile.
Rang-uri precedente : 6 Grove street.
Factiunea la care vrei sa fii lider :Yakuza
De ce doresti sa devii lider la aceasta factiune? (Min. 50 cuvinte): Eu cred că mă voi descurca cu funcţia de lider deoarece am o experienţă uriaşă pentru că am mai fost lider şi pe alte comunităţi şi chiar ştiu cu adevărat cum să mă port cu un grup de oameni şi mai ales ştiu cum să îi conduc în aşa fel încât să le fiu amic pe veci nu duşman şi să primesc pe de altă parte şi câteva înjurături pentru un FW etc. Un alt motiv pentru care cre că mă voi descurca ca lider la această mafie este pentru că ştiu să mânuiesc o armă şi vreau să fiu un exemplu pozitiv pentru toţi viitorii lideri de pe server pentru că o să fac antrenamente aproape pe fiecare zi cu membri mafiei mele pentru că vreau ca toţi să fie mult mai buni ca mine şi să mai ales să nu folosească cheats cum fac diferiţi playeri, asta o să fie lege pentru ei.
Deasemenea când un membru mă întreabă ceva, o să-i răspund la întrebare chiar dacă este o întrebare fără rost sau o înjurie, o să-i dau un răspuns foarte deştept şi calm pentru că sunt o fire sociabilă şi foarte răbdătoare care ştie să se descurce în orice situaţie pentru că nu-mi place să înjur sau să fac alte gesturi hilare, precum: ''Ce vrei bă nabule?'' cum am văzut la diverşi lider pe chatul [/f].
Mai cred că mă voi descurca ca lider deoarece sunt o persoană care ştie ce înseamnă să ai o problemă, de familie să spunem şi chiar nu poţi ajunge la un war, la o şedinţă sau mai ştiu eu ce, pentru că şi eu am avut probleme în trecut cu familia şi pot spune că acum am o viaţă destul de frumoasă pentru că ştiu cum să o petrec indiferent dacă este rău sau bine pentru că este scurtă şi merită să petreci fiecare secundă la maxim. Atât am avut de spus. Mulţumesc pentru atenţie acordată
Indeplinesti cerintele minime? (Da/Nu):Desigur.

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum