Q-Zone RPG Server
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Q-Zone RPG Server

Radio ZU


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Cerere helper -> SoryN

2 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Cerere helper -> SoryN Empty Cerere helper -> SoryN Lun Dec 29, 2014 11:30 pm

SoryN

SoryN
Avansat SA:MP

Username (Server): SoryN
Varsta / data nasterii (reala):16 (21/01/1998).
Ocupatia (viata de zi cu zi): Sa:mp.
Domiciliul (Oras,Judet,Tara): Craiova, Dolj, România.
De cand jucati pe server-ul nostru?: De o zi.
De unde ati auzit de acest server?: De pe facebook.
Timpul alocat samp-ului zilnic: 5-10 ore pe zi.
Credeti ca sunteti in stare sa aduceti noi jucatori? Desigur.
Daca da, cam cati: Peste 20.
Cateva cuvinte despre dumneavoastra: Nu prea îmi place să vorbesc despre mine dar o s-o fac.
În primul rând sunt un băiat deştept, am note bune la şcoală, sunt un tip răbdător şi glumeţ numai atunci când este cazul. Deasmenea sunt un băiat cu capul pe umeri, respectuos şi foarte prietenos şi sociabil. Mă pot exprima prin 1000 de cuvinte, dar prefer să spun doar atât pentru că totul se demonstrează prin fapte.
Cum reactionati atunci cand sunteti suprasolicitat ?: Am răbdare şi sunt foarte calm până se rezolvă.
Motivul pentru care doriti Helper ( Minim 50 de cuvinte ): Eu îi doresc să devin helper nu numai pentru că sunt un băiat deştept si deamsenea un player foarte activ, in primul rând îmi doresc să devin helper deoarece vreau să ajut cu tot ce pot şi cu ce îmi stă în putinţă pentru a ajuta acest server să crească.
Un al dilea motiv pentru care doresc să devin helper este pentru că am o experienţă uriaşă în SA:MP şi stiu să mă port cu playerii de pe server. Cam atât am avut de spus, mulţumesc pentru atenţia acordată.

2Cerere helper -> SoryN Empty Re: Cerere helper -> SoryN Mier Dec 31, 2014 12:30 am

iulian1


Incepator SA:MP

Acceptat !!!

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum